• پارک های آبی مشهد

   

  همانطور که در مقالات قبلی آلوین برای شما گفتیم، مشهد از مهم ترین و توریستی ترین شهرهای ایران است. از این رو شهر مشهد توانسته است تبدیل به یکی از قطب های اصلی گردشگری در ایران شود. در این مقاله می خواهیم درباره پارک های آبی مشهد صحبت کنیم.

  با توجه به قرار گیری حرم امام رضا(ع) در شهر مشهد، زائران بسیاری از نقاط مختلف ایران و جهان روانه زیارت امام هشتم در شهر مشهد می شوند.

  شما عزیزان نیز می توانید برای رزرو تور مشهد و بلیط هواپیما از طریق سایت و یا تماس با آژانس مسافرتی آلوین 24 در ارتباط  باشید و سفری به یادماندنی در مشهد را تجربه نمایید.

  پارک های آبی مشهد

   

  پارک آبی در مشهد

  از مهم ترین جاذبه های شهر مشهد باید به پارک آبی های آن اشاره کنیم که هر ساله بر تعداد آنها افزوده می شود.

  البته باید بگوییم که همانطور که پارک آبی های بیشتری در شهر مشهد احداث و افتتاح می شود. سعی بر این است که با جدید ترین متد های روز دنیا و امکانات ساخته و بهره برداری شوند.

  پارک های آبی همیشه از هیجان انگیز ترین تفریحات آبی هستند. که بدون محدودیت همه رده های سنی را شیفته خود می کنند.

  در مشهد 4 پارک آبی مجهز، با آخرین تکنولوژی روز دنیا ساخته شده است.

  پارک های آبی مشهد

   

  بهترین پارک های آبی مشهد

  پارک آبی های مشهد شامل سرزمین موج های آبی، سرزمین موج های خروشان، پارک آبی ایرانیان و پارک ساحلی آفتاب می شوند.

  اولین پارک آبی مشهد متعلق به سال 1389 است که با نام سرزمین موج های آبی افتتاح شد . این پارک آبی، اولین پارک آبی ایران بود که در شهر مشهد افتتاح شد و دارای دو سالن مجزا برای بانوان و آقایان است.

  همانطور که می دانید آخرین پارک آبی مشهد نیز، پارک ساحلی آفتاب است که در سال 1390 افتتاح شد.

  این پارک آبی فوق العاده بزرگ با هفت طبقه، بزرگترین پارک آبی طبقاتی خاورمیانه به حساب می آید که شما عزیزان می توانید با زررو تور مشهد از امکانات این پارک آبی فوق العاده بهره مند شوید.

  پارک های آبی مشهد

   

  پارک آبی سرزمین موج های خروشان

  سرزمین موج های خروشان نیز بزرگترین پارک آبی سرپوشیده جهان است که دارای امکانات فوق العاده و مهیجی است. از مهمترین آنها می توانیم به مرتفع ترین و طولانی ترین زیپ لاین پارک اشاره کینم . این زیپ لاین نیز شهرتی جهانی دارد . از این رو پیشنهاد می کنیم در سفر به مشهد از این پارک آبی نیز دیدن فرمائید و تجربه ای فوق العاده را برای خود رقم بزنید.

  شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت آژانس هواپیمایی آلوین24 از تمامی خدمات آن نظیر خرید بلیط هواپیما، خرید بلیت اتوبوس و رزرو تورهای داخلی و تورهای خارجی بهره مند شوید و در صورت سوال با پشتیبانی 24 ساعته آژانس تماس بگیرید.

   

   

  ارسال نظر

  ارسال نظر


  نظرات