• موزه هنرهای تزئینی اصفهان

  جاذبه های گردشگری اصفهان تمام شدنی نیست. شما می توانید با رزرو یک تور اصفهان به این شهر دیدنی سفر کنید.
  در این مقاله آلوین می خواهیم شما را با موزه هنرهای تزئینی اصفهان آشنا کنیم که ساختمان این بنا متعلق به دوران صفوی است.

  موزه هنر های تزئینی یکی از موزه های دیدنی اصفهان

  موزه هنرهای تزئینی یکی از موزه های دیدنی اصفهان است که پیش از اینکه موزه باشد، عمارت رکیب خانه بوده و به عنوان محلی برای اسب دوانی و فروش لوازم سوارکاری مورد استفاده قرار می گرفت.

   

  موزه هنرهای تزئینی

  محوطه موزه هنرهای تزئینی

  موزه هنرهای تزئینی دارای حیاطی بزرگ و دلنشین است که دور تا دور آن را تالارها احاطه کرده اند. در قسمت راستی حیاط نیز می توانید برجی را مشاهده نمایید که با نام کلاه فرنگی شناخته می شود. این قسمت از عمارت یکی از زیبا ترین و منحصربه فرد ترین بخش های موزه به حساب می آید که شما عزیزان می توانید با بازدید از این موزه تمامی قسمت های آن را مشاهده نمایید.

   

  موزه هنرهای تزئینی

  کتابخانه تخصصی موزه

  موزه هنرهای تزئینی اصفهان دارای 3 هزار آثار ارزشمند است که از مهم ترین بخش های موزه می توانیم به کتابخانه تخصصی موزه اشاره کنیم.
  آثار موزه شامل هفت بخش، آثار خط و کتابت، آثار لاکی و روغنی، آثار چوبی، آثار آبگینه و سفال، آثار فلزی و بافته های سنتی می شود.

   

  آدرس موزه هنرهای تزئینی

  یکی دیگر از مهم ترین بخش های قدیمی موزه، شاه نشین است. که در حال حاضر تبدیل به دفتر موزه شده است. و دارای تزئینات گچبری و آیینه کاری است.
  شما عزیزان می توانید برای بازدید از موزه هنرهای تزئینی اصفهان به خیابان استانداری رفته و در روبروی دانشگاه پردیس از موزه دیدن فرمایید.

  به خاطر داشته باشید برای رزرو تور اصفهان و بلیط هواپیما می توانید از طریق سایت و یا تماس با آژانس مسافرتی آلوین ۲۴ در ارتباط باشید و سفری به یاد ماندنی در اصفهان را تجربه نمایید.

   

  جهت رزرو خدمات گردشگری به صفحه تفریحات و جاذبه های گردشگری مراجعه نمایید

   

  مقاصد سفر در تابستان

    مگه میشه تابستان از راه برسه و سفر نرفت؟ تابستان یکی از بهترین زمان‌ها برای سفر و گردشگری است. اما در این فصل گرم بیشتر افراد دوست دارند که مقصدی خنک را برای سفر انتخاب کنند و برخی دیگر می خواهند به شهرهای ساحلی برای آفتاب گرفتن و شنا کردن سفر کنند. در ادامه […]

  تور کاپادوکیا

    حتما بارها عکس یا فیلم های بالون های رنگی که در آسمان ترکیه در حال پرواز هستند را دیده اید یا شاید نام کاپادوکیا را شنیده باشید. این منطقه زیبا در ناحیه‌ی آناتولی مرکزی در کشور ترکیه قرار دارد. که یک منطقه ی تاریخی و بسیار زیباست اما باید این نکته را بدانید که […]

  تور آلاچاتی

  اگر می خواهید که برای مدتی از هیاهوی شهر دور شوید و با قدم زدن روی شن های زیبا ساحلی حس تازگی و طراوت داشته باشید آلاچاتی مقصد مناسب برای شماست. آلاچاتی ترکیه به خانه های رنگی، خیابان های سنگ فرش و شب های زنده معروف است و هر گردشگری را مجذوب خود می کند […]

  ویزای تایلند

    تایلند یک کشور آسیایی که در جنوب شرقی قاره آسیا قرار دارد و مرکز آن بانکوک است.  این کشور به دلیل تفریحات متنوع و طبیعت زیبایی که دارد به «سرزمین لبخندها» معروف است این کشور به یکی از بهترین و خاص ترین مقاصد گردشگری جهان تبدیل شده است. تایلند دارای فرهنگ غنی و متنوعی […]

  ارسال نظر

  ارسال نظر


  نظرات