• موزه تاریخ طبیعی اصفهان

   

  همراه شما عزیزان هستیم با مقاله ای دیگر از جاذبه های گردشگری شهر اصفهان.
  باتوجه به گذشته پربار شهر اصفهان، جاذبه های تاریخی و گردشگری بسیاری نیز در این شهر وجود دارد. که ما در مقالات قبلی به آن ها پرداخته ایم و شما عزیزان می توانید با رجوع به آن ها اطلاعات کافی از جاذبه های شهر اصفهان و دیگر شهرها کسب نمایید.
  در این مقاله می خواهیم شما را با یکی از متفاوت ترین موزه های شهر اصفهان آشنا کنیم. که گردشگران بسیاری را به سمت خود روانه می کند.
  به خاطر داشته باشید برای رزرو تور اصفهان و بلیط هواپیما شما عزیزان می توانید از طریق سایت و یا تماس با آژانس مسافرتی آلوین 24 در ارتباط باشید و سفری به یادماندنی را تجربه نمایید.
  موزه تاریخ طبیعی اصفهان یکی از خاص ترین موزه های شهر است. که در آن فارغ از آثار تاریخی و عمارت گردی، قرار است سفری در تاریخ را تجربه نمایید. اما با این تفاوت که سفر ما در تاریخ این بار در ارتباط با موجودات و جانوران میلیون ها سال قبل است.

  موزه اصفهان

  تالار تیموری

  موزه تاریخ طبیعی توسط استاد بزرگ دکتر جعفریان بنا شده است. که ساختمان موزه نیز متعلق به دوران تیموری می باشد و پیش از اینکه به موزه تبدیل شود، با نام تالار تیموری شناخته می شد.

  موزه تاریخ طبیعی اصفهان

  سالن های مختلف موزه تاریخ طبیعی اصفهان

  سرانجام دکتر جعفریان با تلاش خود و همکارانش توانست مجموعه ای بی نظیر از جانوران و حیوانات را در این موزه قرار دهد که امروزه شما عزیزان می توانید با مراجعه به آن مجموعه ای شگفت انگیز را مشاهده نمایید.
  این موزه  در حقیقت دارای چندین سالن است که هر سالن متعلق به حیوانات و جانوران عصری خاص است.
  سالن های موزه عبارت اند از :
  سالن جانوران بی مهره و تک سلولی، سالن گیاه شناسی، سالن زمین شناسی و سالن جانوران مهره دار  که برخی از آن ها متعلق به میلیون ها سال قبل هستند.

  موزه تاریخ طبیعی اصفهان

  آدرس موزه تاریخ طبیعی اصفهان

  موزه تاریخ طبیعی اصفهان در سال 1367 تکمیل و بازگشایی شد که شما عزیزیان می توانید برای بازدید از این موزه به تقاطع خیابان استنداری و سپه رفته و از موزه تاریخ طبیعی اصفهان دیدن فرمائید.

  جهت رزرو خدمات گردشگری به صفحه تفریحات و جاذبه های گردشگری مراجعه نمایید

  مقاصد سفر در تابستان

    مگه میشه تابستان از راه برسه و سفر نرفت؟ تابستان یکی از بهترین زمان‌ها برای سفر و گردشگری است. اما در این فصل گرم بیشتر افراد دوست دارند که مقصدی خنک را برای سفر انتخاب کنند و برخی دیگر می خواهند به شهرهای ساحلی برای آفتاب گرفتن و شنا کردن سفر کنند. در ادامه […]

  تور کاپادوکیا

    حتما بارها عکس یا فیلم های بالون های رنگی که در آسمان ترکیه در حال پرواز هستند را دیده اید یا شاید نام کاپادوکیا را شنیده باشید. این منطقه زیبا در ناحیه‌ی آناتولی مرکزی در کشور ترکیه قرار دارد. که یک منطقه ی تاریخی و بسیار زیباست اما باید این نکته را بدانید که […]

  تور آلاچاتی

  اگر می خواهید که برای مدتی از هیاهوی شهر دور شوید و با قدم زدن روی شن های زیبا ساحلی حس تازگی و طراوت داشته باشید آلاچاتی مقصد مناسب برای شماست. آلاچاتی ترکیه به خانه های رنگی، خیابان های سنگ فرش و شب های زنده معروف است و هر گردشگری را مجذوب خود می کند […]

  ویزای تایلند

    تایلند یک کشور آسیایی که در جنوب شرقی قاره آسیا قرار دارد و مرکز آن بانکوک است.  این کشور به دلیل تفریحات متنوع و طبیعت زیبایی که دارد به «سرزمین لبخندها» معروف است این کشور به یکی از بهترین و خاص ترین مقاصد گردشگری جهان تبدیل شده است. تایلند دارای فرهنگ غنی و متنوعی […]

  ارسال نظر

  ارسال نظر


  نظرات