• مجموعه پارس سافاری کیش

   

  همانطور که می دانید کیش از محبوب ترین مقاصد گردشگری ایران است. که به واسطه دریای خلیج فارس، سالانه میزبان گردشگران بسیاری از نقاط مختلف ایران و جهان است. از این رو مدیریت منطقه آزاد کیش می کوشد تا امکانات تفریحی و گردشگری جزیره را تا حد امکان بالا برده و امنیت کافی را در منطقه حاکم کند. با توجه به جذب بالای گردشگر در جزیره کیش، باید بگوییم که جزیره دارای جاذبه های بسیاری است. که شما عزیزان می توانید با رزرو تور کیش و بلیط هواپیما از آژانس آلوین 24 سفری به یادماندنی در جزیره کیش را تجربه نمایید و از تمامی امکانات و جاذبه ها دیدن فرمایید. در این مقاله می خواهیم شما را با یکی از هیجان انگیز ترین مجموعه های جزیره به نام سافاری کیش آشنا کنیم.

  مجموعه پارس سافاری کیش

   

  مجموعه پارس سافاری

  این مجموعه در سال 1392 در جزیره کیش راه اندازی شد. مجموعه پارس سافاری، مجموعه ای گسترده از تفریحات مهیج و مفرح است که گردشگران می توانند در سفر به جزیره کیش از امکانات فوق العاده آنها بهره مند شوند.

  همانطور که از نام این تفرجگاه پیداست، مجموعه ای بسیار بزرگ با بخش های مختلف است که در ادامه به بخش های مختلف آن خواهیم پرداخت.

  تور سافاری

  از مهمترین بخش های مجموعه پارس سافاری باید به سافاری اشاره کنیم.

  این بخش از مجموعه اولین و بزرگترین برگزارکننده تور سافاری در ایران است که در جزیره کیش شما می توانید آن را تجربه کنید.

  تورهای سافاری عموما با ماشین های لندکروز در مسیرهای صعب العبور به همراه با تجربه ترین راننده های رالی برگزار می شود.

  سافاری همیشه سرشار از هیجان بوده که در تلفیق با سرعت ترکیبی فوق العاده را برای شما رقم خواهد زد.

  شما عزیزان می توانید در مجموعه پارس سافاری، سافاری VIP را نیز تجربه کنید.

  سافاری VIP مدت زمانی در حدود 1 ساعت و نیم دارد و فقط صبح ها امکان استفاده از آن را دارید.

  مجموعه پارس سافاری کیش

   

  تور باگی

  از دیگر امکانات و تفریحات مجموعه پارس سافاری کیش می توانیم به تور باگی اشاره کنیم.

  باگی از تفریحات سواری مجموعه است که با ماشین های چهارچرخ می توانید در پوشش گیاهی منطقه سواری کنید و به همراه لیدر و با رانندگی خودتان در منطقه بگردید.

  تور باگی همچنین از مفرح ترین تفریحات مجموعه پارس سافاری است. که با تجربه آن می توانید آدرنالین خونتان را تاحد بالایی افزایش دهید.

  تور باگی

   

  موتور سواری

  موتور سواری از بخش های مهم و محبوب مجموعه است که در بین بازدید کنندگان بسیار جذاب می باشد .

  در تور موتور سواری بازدید کنندگان می توانند با استفاده از موتور های چهار چرخ و دو چرخ در پیست های مشخص شده سواری کنند و لذت ببرند.

  بخش های دیگر مجموعه شامل، پینت بال، زومبال، جنگ شبانه، فوتبال حبابی، تونل وحشت، عینک مجازی، شتر سواری، ترامپولین، ماجراجویی، مینی بولینگ، فوتبال دستی و دارت می باشند که بازدید کنندگان می توانند از تمامی بخش های مجموعه بازدید و استفاده نمایند.

  سافاری کیش

   

  آدرس

  شما عزیزان می توانید در مجموعه پارس سافاری از امکانات مجموعه همچون رستوران، مینی مارکت، غرفه سوغات، سفره خانه و خانه کودک بهره مند شوید. همچنین می توانید از غرفه شعبده بازی و نقش حنای مجموعه استفاده نمایید .

  برای بازدید از مجموعه پارس سافاری شما عزیزان می توانید به بلوار هنگام و سپس بلوار سافاری بروید و از مجموعه دیدن فرمائید و یک روز فوق العاده را سپری کنید .

  شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت آژانس هواپیمایی آلوین24 از تمامی خدمات آن نظیر خرید بلیط هواپیما، خرید بلیت اتوبوس و رزرو تورهای داخلی و تورهای خارجی بهره مند شوید و در صورت سوال با پشتیبانی 24 ساعته آژانس تماس بگیرید.

  ارسال نظر

  ارسال نظر


  نظرات