• قلعه جنی کیش

  اگر جز آن دسته از افراد هستید که به داستان های مرموز و ترسناک علاقه دارید. باید بگوییم که روی مقاله درستی کلیک کرده اید. ما در این مقاله می خواهیم یکی از جاذبه های ترسناک و مخوف جزیره کیش به نام قلعه جنی را به شما معرفی کنیم.

  پیشنهاد می کنیم اگر شخصیت ماجراجویی دارید بازدید از این قلعه را در تور کیش خود قرار دهید. در این قسمت از مقاله می خواهیم به تاریخچه این قلعه سحر آمیز و مخوف بپردازیم.

  قلعه جنی کیش

   

  تاریخچه قلعه جنی کیش

  تاریخچه دقیقی از این قلعه وجود ندارد، اما به گفته برخی از مورخان این قلعه برای پرتغالی ها است که زمان اشغال جنوب ایران آن را ساخته اند.

  قلعه جنی در نزدیکی کشتی یونانی قرار دارد. که در گذشته بخاطر موقعیت و دید مناسبی که داشته مقر نیروهای نظامی و پاسگاه ژاندارمری بوده است.

  افسانه های محلی زیادی درباره این قلعه وجود دارد. به گفته مردمان محلی کیش این قلعه توسط جن ها تسخیر شده است.

  قلعه جنی کیش

   

  افسانه های قلعه جنی

  یکی از افسانه هایی که در مورد قلعه جنی کیش وجود دارد این است. که چهار سربازی شب را تا صبح در پاسگاه کشیک می‌دادند. صبح روز بعد وقتی که کارکنان دیگر می آیند، می بینند که هر ۴ سرباز با چهره‌ های بهت‌ زده و سیاه مرده اند.

  افسانه ی دیگری که وجود دارد این است. که شبی راننده تاکسی در مسیر خود به قلعه جنی می رسد و می بینند که جن‌ ها که به‌ جای پا، سُم داشتند و در لباس‌ های بلند و سفید رنگ هستند. از ترس خود تا پایان عروسی جن ها چند ساعتی در ماشین خود بی حرکت می ماند.

  روایت ها و افسانه های گوناگونی درباره قلعه جنی وجود دارد و نمی توان با قطعیت گفت که این داستان واقعی هستند و یا فقط یک سری داستان ساختگی است.

  اما اگر دوست دارید این قلعه تاریخی و قدیمی را ببینید در ادامه آدرس آن را برایتان نوشته ایم.

  قلعه جنی کیش

   

  آدرس قلعه جنی کیش

  آدرس قلعه جاده جهان، نرسیده به کشتی یونانی و قبل از آخرین میدان، است.

  شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت آژانس هواپیمایی آلوین24 از تمامی خدمات آن نظیر خرید بلیط هواپیما، خرید بلیت اتوبوس و رزرو تورهای داخلی و تورهای خارجی بهره مند شوید و در صورت سوال با پشتیبانی 24 ساعته آژانس تماس بگیرید.

  ارسال نظر

  ارسال نظر


  نظرات