• آموزش خرید بلیط هواپیما

  در این دنیای پرمشغله سفر یکی از بهترین راه ها برای دوری از زندگی روزمره و مشغله های آن است. برای سفر وسایل حمل و نقل گوناگونی وجود دارد که افراد می توانند از آن استفاده کنند. اما در بین این وسایل حمل و نقل مختلف هواپیما از محبوبیت بیشتری در بین اغلب مسافران برخوردار است.  زیرا سفر با هواپیما مدت زمان کمتری را بین مبدا و مقصد طی خواهید کرد و همچنین می توانید در فراز آسمان و میان ابر ها سفر رویایی و زیبایی را تجربه کنید. در سال های اخیر آژانس های هواپیمایی بسیاری به شروع فعالیت و فروش بلیت هواپیما پرداخته اند. که مسافران با دسترسی آسان بلیط هواپیما خود را از این آژانس ها تهیه کنند. در آلوین نیز امکان خرید بلیط هواپیما با مناسب‌ترین قیمت و بهترین ایرلاین‌ها وجود دارد.

  بر روی قسمت پرواز کلیک کنید.

  برای خرید و رزرو بلیت هواپیما کافی است به سایت آلوین24 مراجعه و روی قسمت پرواز کلیک کنید.

  خرید بلیط هواپیما

  مشخص کردن مبدا و مقصد

  ابتدا مبدا و مقصد خود را انتخاب و سپس تعداد مسافرین و تاریخ پرواز را مشخص کنید. روی دکمه جستجو کلیک کنید تا صفحه پرواز ها باز شود.

  فیلترهای صفحه پرواز

  در قسمت صفحه پرواز ها فیلتر هایی وجود دارد. که با انتخاب آن ها راحت تر می توانید بلیط مناسب خود را پیدا کنید.

  با کلیک بر روی فیلتر قیمت وقتی فلش به سمت بالا باشد بالاترین قیمت را نشان می دهد و وقتی فلش به سمت پایین باشد پایین ترین قیمت را نشان می دهد.

  خرید بلیط هواپیما

  مشخص کردن ساعت حرکت و ساعت رسیدن

  همچنین در سمت راست صفحه گزینه وجود دارد. که با انتخاب آن می توانید ساعت حرکت و ساعت رسیدن مدنظر خود را انتخاب کنید تا سایت، پرواز های ساعت انتخابی شما را برایتان نمایش دهد و می توانید با انتخاب ایرلاین مدنظر خود پرواز ها را مشاهده کنید.

  خرید بلیط هواپیما

  انتخاب نوع پرواز

  برای پیدا کردن راحت تر و خرید بلیط هواپیما مدنظر خود می توانید نوع پرواز (سیستمی شناور یا سیستمی) را انتخاب کنید.

  بلیط هواپیما سیستمی را می توانید چند ماه قبل از سفر خریداری کنید و اگر زمانی خواستید بلیط را کنسل کنید پس از کسر درصدی بعنوان جریمه مابقی وجه به حساب مسافر استرداد می شود.

  اگر در حین خرید بلیط هواپیما به مشکل خوردید می توانید با پشتیبانی24 ساعته آلوین تماس بگیرید تا تیم پشتیبانی شما را راهنمایی کنند.

  شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت آژانس هواپیمایی آلوین24 از تمامی خدمات آن نظیر خرید بلیط هواپیما، رزروهتل، خرید بلیت اتوبوس و رزرو تورهای داخلی و تورهای خارجی بهره مند شوید و در صورت سوال با پشتیبانی 24 ساعته آژانس تماس بگیرید.

   

  ارسال نظر

  ارسال نظر


  نظرات