• خدمات VIP و خدمات CIP چیست؟

   

  شاید شما جزو آن دسته از مسافرانی هستید که زیاد سفر می کنید و ممکن است زمان زیادی از وقتتان در اثر تاخیر حرکت هواپیما و یا انتظار استقبال خانواده تلف شود. که قطعا هر کسی دوست دارد این زمان را به دور از ازدحام و شلوغی و در آرامش باشد.در این مطلب ما قصد داریم شما را با این سرویس ها که به نام خدمات VIP و خدمات CIP نام برده می شوند، آشنا کنیم.

  به عبارتی اگر به دنبال خدمات اختصاصی تر و راحت تری هستید تا این زمانی که سپری می کنید، برایتان چندان اذیت کننده نباشد، بهتر است از خدمات VIP و خدمات CIP استفاده کنید. برای خرید بلیط هواپیما و همچنین برای استفاده از خدمات VIP و خدمات CIP می توانید به سایت آلوین 24 مراجعه کنید.

  خدمات VIP

  این نوع خدمات معمولا برای افرادی ارائه می گردد. که به لحاظ سیاسی بسیار معروف هستند مانند روسای جمهور، وزیران، سفیران و دیپلمات هایی از این دست است. در واقع این نوع خدمات با تامین امنیت مخصوصی همراه است و می توان گفت که تمامی خدمات CIP را با خود به همراه دارد. اما در این خدمات موضوع امنیت بسیار مورد توجه است به طوری که تمامی مراحل ارائه خدمات با دوربین های محافظتی و همچنین استفاده از محافظان شخصی و سایر ملاحظات امنیتی تحت کنترل است. برخی از نمونه های این خدمات را در ادامه توضیح خواهیم داد.

   

  خدمات VIP و خدمات CIP

   

  خدمات VIP پرواز

  ارائه کنندگان این نوع خدمات در فرودگاه، مسئولیت انجام تشریفات این اشخاص مهم سیاسی را که شامل دریافت کارت پرواز، پذیرایی در سالن فرودگاه و هتل های فرودگاه می شود، برعهده دارند که این خدمات با یک دسته گل در زمان استقبال و به عنوان خیر مقدم همراه است. در واقع تمام امور بر عهده پرسنل این بخش است و شخص راحت می تواند به سایر برنامه های شخصی و کاری خود و یا استراحت بپردازد تا هواپیما آماده بوردینگ شود و مسافر سالن را ترک کند.

   

  خدمات VIP و خدمات CIP

   

  خدمات VIP رستوران فرودگاه

  این رستوران که معمولا بصورت منحصر به فرد، بسیار شیک و مدرن طراحی می گردد و دارای بهترین امکانات رفاهی همراه با مناظر و چشم انداز های فوق العاده است، به مهمانان خود انواع غذاهای مدرن و متنوع ارائه می دهد. علاوه بر این، طراحی داخلی و چیدمان میز و صندلی ها با تزیینات شیک، گل آرایی و … همراه است و پرسنل رستوران با کمال احترام از مهمانان خود پذیرایی می کنند. در واقع فضایی تعبیه شده تا نحوه پذیرایی مسافر به بهترین نحو ممکن صورت پذیرد.

   

  'آب

   

  خدمات CIP

  شامل مجموعه ای از خدمات و تشریفات فرودگاهی است. معمولا اشخاصی از آن استفاده می کنند که به لحاظ تجاری سرشناس هستند و اکثرا شامل روسای شرکت های بزرگ و کارخانه و سرمایه گذاران بزرگ می شود. اما از آن جایی که این خدمات خریدنی هستند تمامی مسافران می توانند با پرداخت هزینه، درخواست خدمات Cip کنند. این خدمات شامل ارائه امکانات رفاهی ویژه ای است که موجب استراحت و آرامش بیشتر مسافران می گردد که از ورود مسافران به فرودگاه و تحویل گرفتن چمدان ها و مشایعت شما به سالن مخصوص cip شروع می شود. در ادامه ارائه این خدمات، امور دریافت کارت پرواز، پذیرایی داخل سالن و راهنمایی به سمت پله های هواپیما با تشریفات خاص انجام می پذیرد.

   

  خدمات VIP و خدمات CIP

   

  خدمات CIP شامل چه مواردی می شود ؟

  • دو سالن پذیرایی با طراحی زیبا به همراه سلف سرویس های مجلل و دارای خوراکی های متنوع
  • کافی شاپ های شیک با انواع نوشیدنی ها
  • راهنمایی مسافران از زمان ورود به سالن تا ورود به هواپیما
  • دریافت ویزای فرودگاهی در صورت هماهنگی قبلی
  • کافی نت
  • ارائه خدمات بانکی
  • سالن کنفرانس
  • مرکز تجاری
  • سوییت ها ی زیبا و دارای امکانات برای اقامت چند ساعته

  خدمات CIP فرودگاه امام خمینی (ره)

  سالن CIP فرودگاه بین المللی امام از مجهزترین سالن های تشریفات اختصاصی در کشور محسوب می شود. که در سه طبقه و دارای هفت هزار متر مربع مساحت است. تمامی خدماتی که در بخش تشریح این خدمات گفته شد، در این سالن نیز ارائه می گردد. دارای فضایی آرام و دلنشین بدون هیاهو و سر و صدا بطوری که تمامی تدابیر لازم برای استراحت شما در نظر گرفته شده است. مسافران می توانند این خدمات را برای خود از آژانس های مسافرتی از قبیل آلوین 24 خریداری کنند.

   

  خدمات CIP فرودگاه مهرآباد Mehrabad

  فرودگاه بین المللی مهر آباد تهران نیز این خدمات را ارائه می دهد. جایگاه اختصاصی مربوط به خدمات CIP این فرودگاه با ۷۵۰۰ متر مربع مساحت در سه طبقه و دارای امکانات لوکس که مدت هاست در سطح بین المللی جایگاه ویژه ای دارد.

  شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت آژانس هواپیمایی آلوین24 از تمامی خدمات آن نظیر خرید بلیط هواپیما، خرید بلیت اتوبوس و رزرو تورهای داخلی و تورهای خارجی بهره مند شوید و در صورت سوال با پشتیبانی 24 ساعته آژانس تماس بگیرید.

   

  ارسال نظر

  ارسال نظر


  نظرات