• جنگ های شبانه کیش

   

  جزیره کیش از محبوب ترین جزایر ایران است. که دارای امکانات تفریحی فوق العاده ای است. جزیره کیش در کنار تفریحات آبی نیازمند تفریحات و جاذبه های متنوع تری است که از مهم ترین و هیجان انگیزترین آن ها می توانیم به جنگ های شبانه کیش اشاره کنیم.

  پیش از شروع این بخش از مقاله به خاطر داشته باشید برای رزرو تور کیش و بلیط هواپیما می توانید از طریق سایت و یا تماس با آژانس آلوین 24 در ارتباط باشید و سفری به یادماندنی در جزیره را تجربه نمایید.

  جنگ شبانه کیش

   

  درباره جنگ های شبانه

  جنگ های شبانه، سال ها است که با نظارت مدیریت منطقه آزاد جزیره کیش فعالیت می کنند. شما عزیزان می توانید در جنگ های شبانه کیش، شبی خاطره انگیز و مفرح را تجربه کنید. جنگ ها در حقیقت اجرای زنده کمدی تئاتر هستند که به همراه موسیقی و هنرمندان اجرا می شوند.

  شما همراهان آلوین می توانید با تهیه بلیط جنگ شبانه مورد نظر به همراه خانواده در محیطی مناسب، هنرنمایی کمدین ها، آکروبات ها به همراه موسیقی زنده را مشاهده نمایید و لذت ببرید.

  سانس جنگ های شبانه کیش

  جنگ ها عموما در دو سانس اجرا می شوند و سانس دوم تا 2 شب فعالیت می کند. متقاضیان می توانند هریک از سانس های مورد نظر را خریداری نمایند و از برنامه فوق العاده اجرا کنندگان بهره مند شوند.

  به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم در سفر به جزیره کیش از جنگ های فوق العاده جزیره غافل نشوید. اطمینان داشته باشید در بدو ورود به برنامه، خنده به روی لب هایتان می نشیند و شبی به یادماندنی را برای خود و همراهانتان رقم خواهید زد.

  جنگ های شبانه کیش

   

  محبوب ترین جنگ های شبانه جزیره کیش

  در این بخش از مقاله آلوین قصد داریم شما همراهان را با بهترین و محبوب ترین جنگ های شبانه جزیره کیش آشنا کنیم.

  جنگ پازل شو

  این جنگ شبانه به دلیل حضور بهترین خواننده ها و کمدین ها از محبوب ترین جنگ های جزیره است که شما می توانید در سفر خود به جزیره به تماشای آن بپردازید .

  جنگ دینامیت شو

  این جنگ نیز از جنگ های معروف جزیره است که شامل بخش های مختلفی چون موسیقی زنده، اجرای کمدی و دیگر بخش های مفرح است.

  کمدین جنگ شبانه دینامیت شو، میلاد صالح پور است که از افراد با سابقه جزیره به حساب می آید . این جنگ اکثرا در سالن اجتماعات مجموعه پارس سافاری از ساعت 12 تا 3 برگزار می شود .

  جنگ ستارگان رنگارنگ کیش

  جنگ ستارگان رنگارنگ کیش به لطف حضور آقای حیدری، معروفترین تولید کننده صدا در ایران، شادترین جنگ جزیره محسوب می شود که علاقه مندان به آقای حیدری و این جنگ می توانند در سالن کشتی ایرانی به تماشای این برنامه بپردازند .

  پرشین شو کیش

  جنگ پرشین شو از لوکس ترین جنگ های شبانه جزیره است که در سالن هتل پنج ستاره کیش برگزار می شود .

  جنگ شبانه طلایی کیش

  این برنامه از مدرن ترین جنگ های موجود جزیره است که علاقه مندان می توانند برای مشاهده این جنگ از ساعت 12 تا 3 بامداد به محل اجرا بنشینند.

  بابک شو

  جنگ بابک شو از معروف ترین و محبوب ترین جنگ های جزیره است که این محبوبیت به لطف حضور کمدین معروف، بابک برجسته است.

  بابک برجسته تهیه کننده جنگ شبانه بابک شو است به دلیل برنامه ریزی بالا و مدیریت فوق العاده محبوبیت بالایی را کسب کرده است.

  برای مشاهده جنگ شبانه بابک شو می توانید به سالن تئاتر هتل 5 ستاره میراژ مراجعه نمایید.

  جنگ های شبانه کیش

   

  جنگ ایرانیا

  این جنگ فوق العاده ترین و مفرح ترین جنگ جزیره است که توسط حمید خندان اداره و اجرا می شود.

  از محبوب ترین بخش های این جنگ می توانیم به بخش کمدین ها اشاره کنیم که برای بینندگان بهترین بخش است.

  شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت آژانس هواپیمایی آلوین24 از تمامی خدمات آن نظیر خرید بلیط هواپیما، خرید بلیت اتوبوس و رزرو تورهای داخلی و تورهای خارجی بهره مند شوید و در صورت سوال با پشتیبانی 24 ساعته آژانس تماس بگیرید.

  ارسال نظر

  ارسال نظر


  نظرات