• تم پارک سنتر کیش

   

  جزیره زیبای کیش از زیباترین و محبوب ترین مقاصد گردشگری ایران است که در جنوب کشور عزیزمان قرار دارد. جزیره کیش به واسطه داشتن جاذبه های طبیعی و تفریحی، تبدیل به یکی از قطب های توریستی ایران شده که شما عزیزان می توانید برای رزرو تور کیش و بلیط هواپیما از طریق سایت و یا تماس با آژانس آلوین 24 سفری به یادماندنی در این جزیره فوق العاده را تجربه نمایید. در این مقاله آلوین قصد داریم شما را با یکی دیگر از جاذبه های متفاوت کیش به نام تم پارک سنتر کیش آشنا کنیم.

  تم پارک سنتر از مدرن ترین مجموعه های تفریحی و هیجان انگیز کیش است که در سال های اخیر افتتاح شده و دارای بخش های مختلفی است.

  تم پارک سنتر کیش

  بخش های مختلف تم پارک سنتر کیش

  از بخش های تم پارک سنتر کیش باید به مجیک پارک یا پارک جادویی، پارک ژوراسیک ورلد و دراگون کیش و موزه هنری کیش اشاره کنیم.

  مجیک پارک

  مجیک پارک اولین بخش تم پارک سنتر کیش است که در آن شما می توانید بزرگ ترین پارک خطای دید خاورمیانه را تجربه کنید.

  در این پارک بازدید کنندگان می توانند با بیش از 100 اثر سه بعدی عکاسی کنند و دنیای سه بعدی را تجربه نمایند.

  بخش مجیک پارک دارای اتاق های مختلفی است. که از محبوب ترین و مهم ترین آن ها می توانیم به اتاق 90 درجه و اتاق آیینه اشاره کنیم.

   

  تم پارک سنتر کیش

   

  پارک ژوراسیک

  دومین بخش تم پارک سنتر، پارک ژوراسیک است که از مهیج ترین بخش های پارک به حساب می آید.

  بخش پارک ژوراسیک دارای انواع گونه های دایناسور است. که شما می توانید آن ها را از نزدیک مشاهده نمایید و با آن ها عکس بگیرید. همانطور که گفتیم این بخش از محبوب ترین بخش های تم پارک است که در بین همه رده های سنی محبوب است.

  تم پارک سنتر کیش

   

  آدرس

  در بازدید از تم پارک سنتر می توانید از فضای بیرونی پارک نیز بهره مند شوید و از کافه، رستوران، سالن انتظار، نمازخانه و … استفاده نمایید. تم پارک در غرب جزیره کیش و حوالی کشتی یونانی واقع شده است.

  شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت آژانس هواپیمایی آلوین24 از تمامی خدمات آن نظیر خرید بلیط هواپیما، خرید بلیت اتوبوس و رزرو تورهای داخلی و تورهای خارجی بهره مند شوید و در صورت سوال با پشتیبانی 24 ساعته آژانس تماس بگیرید.

  ارسال نظر

  ارسال نظر


  نظرات