• باغ پرندگان مشهد

   

  همانطور که می دانید مشهد از استان های مذهبی و توریستی ایران است. که به واسطه حرم امام رضا(ع)، زائران بسیاری از نقاط مختلف روانه شهر مشهد و زیارت امام هشتم می شوند. از این رو مشهد دارای جاذبه های تفریحی و گردشگری قابل توجهی است که در مقالات قبلی آلوین به تعدادی از آنها پرداختیم. در این بخش از مقاله نیز قصد داریم شما را با یکی از زیباترین و مهیج ترین جاذبه های تفریحی گردشگری مشهد، آشنا کنیم تا شما عزیزان بتوانید در سفر به مشهد و زیارت امام رضا(ع) از باغ پرندگان مشهد نیز دیدن فرمایید.

  پیش از هرچیز به خاطر داشته باشید برای رزرو تور مشهد و بلیط هواپیما می توانید از طریق سایت و یا تماس با آژانس مسافرتی آلوین 24 در ارتباط باشید و سفری به یادماندنی در مشهد را تجربه نمایید.

  باغ پرندگان مشهد

   

  درباره باغ پرندگان

  باغ پرندگان مشهد یکی از بهترین و بزرگترین مجموعه های پرندگان در شرق کشور است. که شما نظیر آن را نمی توانید در دیگر استان های ایران مشاهده کنید.

  ابن مجموعه بسیار بزرگ پرندگان در سال 1393 با 800 گونه پرنده افتتاح شد.

  محوطه باغ پرندگان چیزی در حدود 6000 متر مترمربع مساحت دارد و در آن انواع پرندگان از کشور آفریقا و آسیا گرد هم آمده اند تا شما بازدیدکنندگان عزیز بتوانید این پرندگان خاص و کمیاب را از فاصله نزدیک مشاهده کنید و با زیستگاه آنها آشنا شوید.

  پرندگان مختلف در این باغ بسیار بزرگ شرایط نگهداری خاصی دارند. که از مهم ترین آن ها واکسیناسیون پرندگان در مقابل بیماری های مسری نیوکاسل است.

  فضای پارک باغ پرندگان طوری ساخته شده است. تا پرندگان بتوانند به راحتی و با اطمینان در این فضا تخم گذاری کنند و از جوجه هایشان را نگهداری نمایند.

  باغ پرندگان مشهد

   

  بخش های مختلف باغ پرندگان

  به طور کلی نگهداری و حمایت از این پرندگان کاری بسیار دشوار است. که زیر نظر سپاد مشهد در حال انجام است.

  شما عزیزان می توانید با بازدید از باغ پرندگان مشهد، بخش های مختلف پارک را مشاهده کنید و در قسمت های تفریحی پارک استراحت کرده و از کافه و رستوران باغ نیز بهره مند شوید.

  همچنین کودکان می توانند در قسمت بازی های پارک مشغول تفریح و بازی شوند و لحظاتی را با خوشی و لذت سپری نمایند.

  آدرس باغ پرندگان

  شما عزیزان می توانید برای بازدید از باغ پرندگان مشهد به انتهای بلوار خیام، بلوار بهارستان رفته و از باغ پرندگان مشهد دیدن فرمایید.

  به خاطر داشته باشید پیش از ورود به باغ پرندگان از گیشه باغ بلیط پارک را تهیه نمایید.

  شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت آژانس هواپیمایی آلوین24 از تمامی خدمات آن نظیر خرید بلیط هواپیما، خرید بلیت اتوبوس و رزرو تورهای داخلی و تورهای خارجی بهره مند شوید و در صورت سوال با پشتیبانی 24 ساعته آژانس تماس بگیرید.

  باغ پرندگان مشهد
  ارسال نظر

  ارسال نظر


  نظرات